Doporučte nás svým známým na Facebooku

Doučování Doma Hradec Králové

VYJÁDŘENÍ DOUČOVÁNÍ DOMA PO DOBU KORONAVIRU

Vážení klienti Doučování Doma,


vzhledem k nastalé situaci musíme přehodnotit naše předchozí rozhodnutí vydané v minulém týdnu, kdy jsme Vám nabízeli k výuce a dohnání školní látky naše výukové prostory.

K dnešnímu datu, tedy k pondělí 16.3.2020 jsme bohužel nuceni uzavřít i naše učebny na Slezském předměstí v Hradci Králové. Pozdě zrušené lekce samozřejmě účtovat nebudeme.

Množství našich lektorů odjelo zpět domů mimo HK, ale s některými z nich jsme se domluvili na možnosti lekcí přes Skype, což se nám momentálně jeví jako jediná varianta, jak Vám být v této době nápomocni. Pokud byste o takové lekce měli zájem, prosím kontaktujte buď přímo svého lektora nebo kolegyni Dočekalovou na emailu: docekalova@doucovanidoma.cz nebo na tel: +420 602 50 64 64.

Část lektorů, kteří zůstávají doma v HK, jsou v rámci svého povolání ochotni dojíždět přímo k Vám domů, ale vše záleží na domluvě, jak se cítí oni sami a jak Vy, rozhodně nechceme nic podcenit, a i pro nás je Vaše zdraví a zdraví našich lektorů prioritou.

Ihned, jak to situace v republice dovolí, vrátíme se k obvyklému způsobu výuky. Do té doby nás sledujte třeba na našem Instagramu @doucovanidoma nebo na Facebooku Doučování Doma Hradec Králové, kde si několikrát týdně můžete protrénovat Vaše znalosti českého a anglického jazyka nebo matematiky.


Hodně zdraví, klidu a pozitivního myšlení přeje za celý tým DD


Ing. Michaela Entrichová
Director Manager
a
Alžběta Dočekalová
Team Manager

Tel: +420 602 50 64 64
E-mail: hk@doucovanidoma.czNabízíme pro vás jarní kurzy i letní tábory 2020!
Více informací naleznete na JARNÍ KURZY 2020 a LETNÍ TÁBORY 2020

Rádi bychom vám představili náš tým lektorů.

Jsme připraveni na Vaše objednávky:

Jsme tu pro Vás, když

Jak to funguje?

Objednat lekce si můžete třemi způsoby:

Před první lekcí je nutno se zaregistrovat v našem ONLINE SYSTÉMU, který slouží k přehledné správě Vašich lekcí, které uvidíte spolu s termínem, jménem lektora a všemi potřebnými kontakty. ONLINE SYSTÉM Vám spočítá cenu za výuku a předem naplánuje Vaše lekce podle množství, které jste si objednali. Snažili jsme se Vám tímto nabídnout co největší komfort při zařizování doučování. Doufáme, že Vám tímto co nejvíce usnadníme zařizování výuky a zpřehledníme odučené i budoucí lekce.

Učebny Doučování Doma

Učebny Doučování Doma Učebny Doučování Doma Učebny Doučování Doma Učebny Doučování Doma

Prostory vědecké knihovny

Vědecká knihovna Vědecká knihovna

Prostory městské knihovny

Městská knihovna Městská knihovna

Další ustanovení a pravidla

Pravidla, která jsme pro Vás připravili tak, aby výuka probíhala dle Vašich přání a férově ke všem klientům.