Medajlonky lektorů
Jana HouskováAlžběta DočekalováZuzana ŠicováKristýna KoubkováLucie KoubováMonika VěříšováMarie BařinováAdéla ŠimkováJana HrabačkováKristýna SoučkováEliška MádrováZuzana BoučkováRenáta NováKristýna ŠedováEliška BochováAnna Michaela KučerováTereza TománkováTereza PoděbradskáSilvia BednarčákováKarel ChlumskýMiroslav SýkoraNatálie ŠťastnáEliška HegrováClaudia Molina AliagaKlára TěthalováLucie HájkováKateřina Rýdlová
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Adéla Šimková

Adéla Šimková | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Adéla Šimková doučuje:
Fyzika | Chemie | Matematika

Adéla je studentkou prvního ročníku Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové, oboru Zdravotnická bioanalytika. Studovala osmileté gymnázium v Jaroměři, kde úspěšně složila maturitní zkoušku z českého jazyka, matematiky, biologie a chemie.

Mezi její oblíbené předměty na gymnáziu patřily biologie, chemie, matematika a hudební výchova. S chemií i matematikou v minulosti pomáhala některým spolužákům, proto se rozhodla tyto předměty doučovat. Má za sebou několik účastí v okresních kolech soutěží Biologická olympiáda, Chemická olympiáda a Poznávání přírodnin.

Jejím hlavním koníčkem je hudba. Hraje na několik nástrojů, konkrétně na klavír, kytaru, ale hlavně na klarinet. Devět let se v ZUŠ F.A. Šporka Jaroměř věnovala klasickému sólovému zpěvu a poslední čtyři roky také zpěvu komornímu. V současné době je již šestým rokem členkou pěveckého sboru Kapa, který působí pod jaroměřským gymnáziem. Mezi její další záliby patří četba a rekreačně sport.