Medajlonky lektorů
Jana Vašíčková Pavel AntošLenka ČechováLorena Ramos GonzalezMonika LáskováAlžběta DočekalováVojtěch VašekBarbora ŠejvlováKateřina BrůnováMiluše LokvencováKateřina ČechurováŠárka KlazarováZuzana ŠicováKristýna KoubkováPavlína AntošováMarkéta HaškováLucie KoubováVěra VelešíkováMonika VěříšováLucie KalašováMarie BařinováAdéla ŠimkováKristýna KovalováAlžběta SkořepováJana HrabačkováKristýna SoučkováNancy Mrózková
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Adéla Šimková

Adéla Šimková | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Adéla Šimková doučuje:
Chemie | Matematika

Adéla je studentkou prvního ročníku Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové, oboru Zdravotnická bioanalytika. Studovala osmileté gymnázium v Jaroměři, kde úspěšně složila maturitní zkoušku z českého jazyka, matematiky, biologie a chemie.

Mezi její oblíbené předměty na gymnáziu patřily biologie, chemie, matematika a hudební výchova. S chemií i matematikou v minulosti pomáhala některým spolužákům, proto se rozhodla tyto předměty doučovat. Má za sebou několik účastí v okresních kolech soutěží Biologická olympiáda, Chemická olympiáda a Poznávání přírodnin.

Jejím hlavním koníčkem je hudba. Hraje na několik nástrojů, konkrétně na klavír, kytaru, ale hlavně na klarinet. Devět let se v ZUŠ F.A. Šporka Jaroměř věnovala klasickému sólovému zpěvu a poslední čtyři roky také zpěvu komornímu. V současné době je již šestým rokem členkou pěveckého sboru Kapa, který působí pod jaroměřským gymnáziem. Mezi její další záliby patří četba a rekreačně sport.