Medajlonky lektorů
Jana HouskováLenka ČechováAlžběta DočekalováZuzana ŠicováKristýna KoubkováLucie KoubováMonika VěříšováLucie KalašováMarie BařinováAdéla ŠimkováJana HrabačkováKristýna SoučkováEliška MádrováZuzana BoučkováRenáta NováKristýna ŠedováEliška BochováAnna PeřinováAnna Michaela KučerováTereza TománkováTereza PoděbradskáSilvia BednarčákováKarel ChlumskýKristýna RolejčkováMiroslav SýkoraNatálie ŠťastnáEliška HegrováClaudia Molina Aliaga
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Anna Michaela Kučerová

Anna Michaela Kučerová | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Anna Michaela Kučerová doučuje:
Anglický jazyk | Český jazyk | Matematika | Zeměpis

Anička je studentkou třetího ročníku na Biskupském gymnáziu v Hradci Králové. Její oblíbené předměty jsou francouzský a anglický jazyk, biologie, matematika a český jazyk. Anička je velmi kamarádská a ochotná pomoci svým spolužákům, kteří mají s učením potíže.

Anička by chtěla maturovat z francouzského jazyka a tento rok se připravuje na zkoušky DELF B1. Francouzštinu si také vylepšila hlídáním dětí v Belgii. Ani anglický jazyk jí není cizí. Z prvního ročníku má již hotové zkoušky Cambridge PET s excelentními výsledky, po škole si ráda své znalosti vylepšuje a nyní se připravuje na zkoušky Cambridge FCE. Dále by ráda maturovala z chemie a biologie, které si rozšiřuje ve škole formou seminářů.

Mimo školu hraje šestým rokem na saxofon a ráda stepuje. Po dokončení střední školy by ráda zamířila medicínským směrem, kde by mohla pomáhat lidem.