Medajlonky lektorů
Jana HouskováLenka ČechováAlžběta DočekalováZuzana ŠicováKristýna KoubkováLucie KoubováMonika VěříšováLucie KalašováMarie BařinováAdéla ŠimkováJana HrabačkováKristýna SoučkováEliška MádrováZuzana BoučkováRenáta NováKristýna ŠedováEliška BochováAnna PeřinováAnna Michaela KučerováTereza TománkováTereza PoděbradskáSilvia BednarčákováKarel ChlumskýKristýna RolejčkováMiroslav SýkoraNatálie ŠťastnáEliška HegrováClaudia Molina Aliaga
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Anna Peřinová

Anna Peřinová | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Anna Peřinová doučuje:
Anglický jazyk | Německý jazyk

Anna je studentkou Univerzity Hradec Králové se zaměřením na cizí jazyky a turismus. Absolvovala několika stáží Erasmus+ v anglicky a německy mluvících zemích v průběhu čtyř let. V roce 2018 se stala stážistkou na základní škole ve Španělsku, kde měla možnost vyzkoušet si výuku anglického jazyka.

Anglickému jazyku se věnuje už od druhé třídy základní školy, kdy začala chodit na soukromé kurzy, kterým se nadále věnovala dalších 7 let.

V roce 2016 poprvé vycestovala do zahraničí v rámci Erasmu+ a to do Německého Berlína, kde trávila čas prací v autoservisu a poznáváním místní kultury. Rok poté vycestovala do Irska, opět pracovat a poznat krásy země. O rok později ji okouzlila krásná Valencie, kam odjela na univerzitu studovat anglický jazyk a měla možnost navštěvovat a vyučovat na místní základní škole. Poté odjela do Německa jako Au-pair, prohloubit si svou znalost německého jazyka.

Ve škole studuje lingvistické obory anglického a německého jazyka. Mezi její obor spadá i literatura, reálie, a historie daných zemí.

Mezi její záliby patří čtení, výlety do přírody a hlavně cestování.