Medajlonky lektorů
Jana HouskováPavel AntošLenka ČechováLorena Ramos GonzalezMonika LáskováAlžběta DočekalováVojtěch VašekBarbora ŠejvlováKateřina BrůnováMiluše LokvencováKateřina ČechurováŠárka KlazarováZuzana ŠicováKristýna KoubkováPavlína AntošováMarkéta HaškováLucie KoubováVěra VelešíkováMonika VěříšováLucie KalašováMarie BařinováAdéla ŠimkováKristýna KovalováAlžběta SkořepováJana HrabačkováKristýna SoučkováNancy Mrózková
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Barbora Šejvlová

Barbora Šejvlová | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Barbora Šejvlová doučuje:
Chemie | Matematika

Bára je studentkou prvního ročníku Farmaceutické fakulty v Hradci Králové obor Zdravotnická bioanalytika.

Navštěvovala Gymnázium Boženy Němcové v Hradci Králové, kde úspěšně odmaturovala z předmětu český jazyk, matematika, biologie a chemie.

Již od první třídy je jejím oblíbeným předmětem matematika. Na základní škole pomáhala svým spolužákům s učivem. Účastnila se také různých matematických soutěží, např. matematický klokan, či Pythagoriada. Touha pomáhat lidem k pochopení učiva jí zůstala až do dospělosti, proto má již za sebou několik odučených žáků.

Jejím druhým oblíbeným předmětem je chemie. Dříve své spolužáky doučovala názvosloví, hmotnostní zlomky, či výpočty z chemických reakcí, to nyní přešlo i na další studenty. V prvním ročníku na střední škole se také účastnila chemického kroužku, kde si zkoušela různé pokusy.

Mezi její mimoškolní aktivity patří její pejsek, se kterým již šestým rokem běhá psí sport agility. Dále ji baví jízda na kolečkových bruslích, ale také práce s dětmi, které si vždy užije na Letním táboře na Dračí skále, kam jezdí jako vedoucí.