Medajlonky lektorů
Jana HouskováAlžběta DočekalováZuzana ŠicováKristýna KoubkováLucie KoubováMonika VěříšováMarie BařinováJana HrabačkováKristýna SoučkováEliška MádrováZuzana BoučkováRenáta NováKristýna ŠedováEliška BochováAnna Michaela KučerováTereza TománkováTereza PoděbradskáSilvia BednarčákováKarel ChlumskýMiroslav SýkoraNatálie ŠťastnáEliška HegrováClaudia Molina AliagaKlára TěthalováLucie HájkováKateřina RýdlováKaty PomklováZdeněk Bezdíček
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Claudia Molina Aliaga

Claudia Molina Aliaga | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Claudia Molina Aliaga doučuje:
Španělský jazyk

Claudia je rodilá mluvčí z Chile. Narodila se v Santiagu de Chile a vystudovala architekturu a angličtinu na univerzitě Talca. Půl roku též studovala v Římě, takže trochu ovládá i italský jazyk, který je podobný španělskému jazyku. Od října 2018 žije se svým přítelem v Hradci Králové a snaží se také naučit česky. S výukou španělštiny začala teprve nedávno, avšak díky zkušenostem s češtinou dobře vidí rozdíly mezi oběma jazyky. Studentům proto dovede představit španělštinu jako zábavnou a přátelskou pro Čechy.

Život v České republice je pro ni velkým dobrodružstvím. Je zde velmi spokojená a to zejména proto, že Hradec Králové je krásné, čisté a bezpečné město a lidé jsou zde přátelští. Naproti tomu je pro ní novinkou střídání ročních období :-)

Ve svém volném čase ráda chodí ven fotit, baví ji vyrábět dekorativní předměty z vlny, zvané “telares”, vyráběné původní chilskou indiánskou technikou.

Bienvenidos!