Medajlonky lektorů
Jana HouskováAlžběta DočekalováZuzana ŠicováKristýna KoubkováLucie KoubováMonika VěříšováMarie BařinováJana HrabačkováKristýna SoučkováEliška MádrováZuzana BoučkováRenáta NováKristýna ŠedováEliška BochováAnna Michaela KučerováTereza TománkováTereza PoděbradskáSilvia BednarčákováKarel ChlumskýMiroslav SýkoraNatálie ŠťastnáEliška HegrováClaudia Molina AliagaKlára TěthalováLucie HájkováKateřina RýdlováKaty PomklováZdeněk Bezdíček
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Eliška Bochová

Eliška Bochová | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Eliška Bochová doučuje:
Český jazyk

Eliška vystudovala střední odbornou školu pedagogickou obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. S vyznamenáním maturovala z předmětů český jazyk, anglický jazyk, pedagogika a psychologie, výtvarná, hudební a tělesná výchova. Nyní je studentkou bakalářského oboru Jazyková a literární kultura na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové.

Na základní i střední škole se účastnila nejrůznějších recitačních soutěžních přehlídek a literárních soutěží. V roce 2017 zvítězila s vlastní pohádkou v kategorii Dětská próza v soutěži pedagogických škol. V konkurzu byla vybrána pro projekt Děti čtou nevidomým dětem, kdy v audioknize Uzly a pomeranče ztvárnila jednu z hlavních postav. Už devět let je součástí národní divadelní přehlídky Krakonošův divadelní podzim, kde bude letos členem redakčního týmu.

Pro práci s dětmi sbírala mnoho zkušeností jak při své pedagogické praxi na střední škole tak i jako vedoucí na dětských letních táborech. Má zkušenosti s typy testů Cermat i SCIO, na základě kterých ji přijali na obě vybrané střední školy.

Ve volném čase se dlouhodobě věnuje sborovému zpěvu, zajímá se o umění a kinematografii a její velkou láskou je divadlo. V budoucnu by se chtěla stát hlasatelkou Českého Rozhlasu.