Medajlonky lektorů
Jana HouskováLenka ČechováAlžběta DočekalováZuzana ŠicováKristýna KoubkováLucie KoubováMonika VěříšováLucie KalašováMarie BařinováAdéla ŠimkováJana HrabačkováKristýna SoučkováEliška MádrováZuzana BoučkováRenáta NováKristýna ŠedováEliška BochováAnna PeřinováAnna Michaela KučerováTereza TománkováTereza PoděbradskáSilvia BednarčákováKarel ChlumskýKristýna RolejčkováMiroslav SýkoraNatálie ŠťastnáEliška HegrováClaudia Molina Aliaga
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Eliška Hegrová

Fotka není k dispozici

Předměty, které Eliška Hegrová doučuje:
Matematika

Eliška je studentkou druhého ročníku Univerzity Hradec Králové, obor Informační technologie. Maturovala na Vyšší odborné a Střední průmyslové škole v Jičíně. Maturitní zkoušku složila z českého jazyka, matematiky, informatiky a informačních technologií. Už na základní škole se účastnila matematických olympiád a zalíbení v matematice jí neopustilo doposud, a tak jí studuje i na Univerzitě. Eliška je trpělivá osoba, která nemá ráda chaos a ráda udržuje ve věcech řád.

Mezi její koníčky patří četba historických románů, pečení a turistika. Ráda objevuje nová místa a krásy české přírody. Mimo jiné miluje italskou kuchyni a zvířata všeho druhu.