Medajlonky lektorů
Jana HouskováPavel AntošLenka ČechováLorena Ramos GonzalezMonika LáskováAlžběta DočekalováVojtěch VašekBarbora ŠejvlováKateřina BrůnováMiluše LokvencováKateřina ČechurováŠárka KlazarováZuzana ŠicováKristýna KoubkováPavlína AntošováMarkéta HaškováLucie KoubováVěra VelešíkováMonika VěříšováLucie KalašováMarie BařinováAdéla ŠimkováKristýna KovalováAlžběta SkořepováJana HrabačkováKristýna SoučkováNancy Mrózková
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Bc. Jana Hrabačková

Fotka není k dispozici

Předměty, které Jana Hrabačková doučuje:
Anglický jazyk | Český jazyk | Zeměpis

Jana je studentkou čtvrtého ročníku Pedagogické fakulty Univerzity v Hradci Králové se zaměřením učitelství pro střední školy předměty český jazyk a literatura a základy společenských věd. Bakalářské studium úspěšně absolvovala v Plzni, a to aprobaci český jazyk a literatura a psychologie. Od základní školy studuje s velmi dobrým prospěchem a vždy se věnovala mnoha dalším aktivitám v oblasti sebevzdělávání. Byla předsedkyní školního parlamentu a redaktorkou školních novin.

Jana je velmi společenská, dobře navazuje kontakt s novými lidmi.

Mezi její koníčky patří hlavně četba a cestování, kterému se věnuje od 18 let. Procestovala půlku Evropy a v loňském roce se podívala i 2x do USA, kam se letos opět chystá načerpat nové zkušenosti a zážitky.

Doučování se věnovala již během studia v Plzni. Doučovala děti ze základních škol i středoškoláky.

Součástí studia je pedagogická praxe na středních školách, která ji nadchla a zkušenosti z ní využívá i při doučování. V současné době je pro ni práce s dětmi velkým koníčkem. Učitelství má v krvi i po mamince a této profesi se chce věnovat i po dokončení magisterského studia.