Medajlonky lektorů
Jana Vašíčková Pavel AntošLenka ČechováLorena Ramos GonzalezMonika LáskováAlžběta DočekalováVojtěch VašekBarbora ŠejvlováKateřina BrůnováMiluše LokvencováKateřina ČechurováŠárka KlazarováZuzana ŠicováKristýna KoubkováPavlína AntošováKristýna BergerováMarkéta HaškováLucie KoubováVěra VelešíkováMonika VěříšováLucie KalašováMarie BařinováAdéla ŠimkováKristýna KovalováAlžběta SkořepováJana HrabačkováKristýna SoučkováNancy Mrózková
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Ing. Jana Vašíčková

Jana Vašíčková  | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Jana Vašíčková doučuje:
Ekonomie a účetnictví | Matematika

Absolventka bakalářského a magisterského studia na Fakultě ekonomicko-správní Univerzity Pardubice, obor Ekonomika veřejného sektoru, a bakalářského studia na Přírodovědecké fakultě Univerzity Hradec Králové, obor Finanční a pojistná matematika. V současné době pracuje na pozici všeobecná účetní v akciové společnosti. Má státní zkoušku z kancelářského psaní na klávesnici. Ovládá anglický jazyk, v němž se ještě zdokonalila v průběhu pracovního pobytu v Londýně.

Doučuje matematiku, finanční matematiku, pravděpodobnost a statistiku.

Doučování se věnuje již od základní školy. Je zodpovědná a spolehlivá. Ve volném čase se věnuje čtení knih, hraní divadla a poslechu hudby.