Medajlonky lektorů
Jana HouskováAlžběta DočekalováZuzana ŠicováKristýna KoubkováLucie KoubováMonika VěříšováMarie BařinováAdéla ŠimkováJana HrabačkováKristýna SoučkováEliška MádrováZuzana BoučkováRenáta NováKristýna ŠedováEliška BochováAnna Michaela KučerováTereza TománkováTereza PoděbradskáSilvia BednarčákováKarel ChlumskýMiroslav SýkoraNatálie ŠťastnáEliška HegrováClaudia Molina AliagaKlára TěthalováLucie HájkováKateřina Rýdlová
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Ing. Jana Housková

Jana Housková | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Jana Housková doučuje:
Ekonomie a účetnictví | Matematika

Absolventka bakalářského a magisterského studia na Fakultě ekonomicko-správní Univerzity Pardubice, obor Ekonomika veřejného sektoru, a bakalářského studia na Přírodovědecké fakultě Univerzity Hradec Králové, obor Finanční a pojistná matematika. V současné době pracuje na pozici všeobecná účetní v akciové společnosti. Má státní zkoušku z kancelářského psaní na klávesnici. Ovládá anglický jazyk, v němž se ještě zdokonalila v průběhu pracovního pobytu v Londýně.

Doučuje matematiku, finanční matematiku, pravděpodobnost a statistiku.

Doučování se věnuje již od základní školy. Je zodpovědná a spolehlivá. Ve volném čase se věnuje čtení knih, hraní divadla a poslechu hudby.