Medajlonky lektorů
Jana HouskováAlžběta DočekalováZuzana ŠicováKristýna KoubkováLucie KoubováMonika VěříšováMarie BařinováAdéla ŠimkováJana HrabačkováKristýna SoučkováEliška MádrováZuzana BoučkováRenáta NováKristýna ŠedováEliška BochováAnna Michaela KučerováTereza TománkováTereza PoděbradskáSilvia BednarčákováKarel ChlumskýMiroslav SýkoraNatálie ŠťastnáEliška HegrováClaudia Molina AliagaKlára TěthalováLucie HájkováKateřina Rýdlová
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Karel Chlumský

Karel Chlumský | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Karel Chlumský doučuje:
Anglický jazyk | Fyzika | Chemie | Matematika

Karel je studentem třetího ročníku bakalářského oboru Farmakochemie a medicinální materiály na Fakultě chemicko-technologické Univerzity Pardubice. Své zalíbení v chemii v sobě našel již během studia na Gymnáziu Boženy Němcové v Hradci Králové. Vedle zmíněné chemie maturoval z českého jazyka, anglického jazyka a matematiky.

Zkušenosti s doučováním jednotlivců i menších skupin různých věkových kategorií začal sbírat už při nástupu na vysokou školu. Zaměřuje se především na své maturitní předměty, zejména pak na anglický jazyk a chemii. Vede výuku na firemní úrovni, připravuje studenty na maturitu či žáky základních škol na přijímací zkoušky.

Mezi jeho koníčky patří seberealizace v oblasti chemie a výzkumu, práce v laboratoři, dále také cestování a příroda.