Medajlonky lektorů
Jana HouskováLenka ČechováMonika LáskováAlžběta DočekalováVojtěch VašekKateřina BrůnováMiluše LokvencováKateřina ČechurováZuzana ŠicováKristýna KoubkováMarkéta HaškováLucie KoubováVěra VelešíkováMonika VěříšováLucie KalašováMarie BařinováAdéla ŠimkováAlžběta SkořepováJana HrabačkováKristýna Součková
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Kateřina Brůnová

Kateřina Brůnová | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Kateřina Brůnová doučuje:
Anglický jazyk | Matematika

Kateřina je studentkou třetího ročníku pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové, obor Anglický jazyk – Matematika pro 2. stupeň základních škol. Předtím studovala na osmiletém Gymnáziu dr. Aleše Hrdličky, kde z předmětů anglický jazyk, český jazyk, matematika a základy společenských věd odmaturovala na výbornou.

Učitelství si zvolila proto, že vždy ráda pracovala s dětmi. Ať už jako dobrovolnice v dětské knihovně, kde pomáhala pořádat různé akce, nebo jako lektorka na anglickém táboře Bavard Languages, kam jezdí už třetím rokem.

Volný čas tráví ráda s přáteli nebo s rodinou. Její velkou zálibou je také čtení knih a chození do divadla. Ráda si přečte fantasy i klasiku, proto mezi její oblíbená díla patří jak Harry Potter tak Shakespearův Hamlet.

Vždy jí zajímalo studium jazyků, proto se kromě angličtiny věnuje také francouzštině a španělštině.