Medajlonky lektorů
Jana HouskováLenka ČechováMonika LáskováAlžběta DočekalováVojtěch VašekKateřina BrůnováMiluše LokvencováKateřina ČechurováZuzana ŠicováKristýna KoubkováMarkéta HaškováLucie KoubováVěra VelešíkováMonika VěříšováLucie KalašováMarie BařinováAdéla ŠimkováAlžběta SkořepováJana HrabačkováKristýna Součková
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Bc. Kateřina Čechurová

Kateřina Čechurová | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Kateřina Čechurová doučuje:
Ruský jazyk

Káťa je studentka 4. ročníku pedagogické fakulty UHK, kde studuje Ruský jazyk a Společenské vědy pro střední školy. V minulém školním roce úspěšně složila Státní zkoušku a ukončila bakalářské studium z ruského jazyka a společenských věd s celkovým průměrem 1-

Ruský jazyk ji zajímá už od střední školy, odmaturovala z něj a následně pokračovala ve studiu na vysoké škole. Během studia se zúčastnila a účastní i zahraničních pobytů, například v Petrohradu nebo Krasnodaru, kde získává nejen jazykové zkušenosti, ale také znalost místních poměrů a kultury.

Mezi její další záliby patří cestování, kterému se věnuje již od základní školy formou kulturně výměnných pobytů. Dlouhodoběji také navštívila Velkou Británii, kde strávila 3 měsíce v rodině a pracovala zde jako aupair a také v Itálii, kde také jako aupair strávila měsíc.

Práci s dětmi se věnuje již od 15 let jako vedoucí táborů a kroužků s různým – výtvarným, vědeckým, či sportovním – zaměřením. V současné době se také věnuje hlídání dětí.