Medajlonky lektorů
Jana HouskováAlžběta DočekalováZuzana ŠicováKristýna KoubkováLucie KoubováMonika VěříšováMarie BařinováJana HrabačkováKristýna SoučkováEliška MádrováZuzana BoučkováRenáta NováKristýna ŠedováEliška BochováAnna Michaela KučerováTereza TománkováTereza PoděbradskáSilvia BednarčákováKarel ChlumskýMiroslav SýkoraNatálie ŠťastnáEliška HegrováClaudia Molina AliagaKlára TěthalováLucie HájkováKateřina RýdlováKaty PomklováZdeněk Bezdíček
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Kateřina Rýdlová

Fotka není k dispozici

Předměty, které Kateřina Rýdlová doučuje:
Český jazyk

Po maturitě na osmiletém gymnáziu v Dobrušce nastoupila Kateřina na Univerzitu Hradec Králové a v současné době studuje třetí ročník oboru Jazyková a literární kultura. V budoucnu by chtěla navázat na žurnalistická studia.

Absolvovala dvě pracovní stáže na pobočce Českého centra v Bratislavě, kde se věnovala zejména tvorbě článků, korektuře, překladům slovenských textů nebo přípravě kurzů českého jazyka. S centrem spolupracuje rovněž na své bakalářské práci. Pomáhá jako dobrovolník organizaci Paměť národa Východní Čechy a během sezóny provádí na zámku v rodném Opočně.

Volný čas tráví nejraději v divadle nebo ve společnosti knížky.