Medajlonky lektorů
Jana HouskováAlžběta DočekalováZuzana ŠicováKristýna KoubkováLucie KoubováMonika VěříšováMarie BařinováJana HrabačkováKristýna SoučkováEliška MádrováZuzana BoučkováRenáta NováKristýna ŠedováEliška BochováAnna Michaela KučerováTereza TománkováTereza PoděbradskáSilvia BednarčákováKarel ChlumskýMiroslav SýkoraNatálie ŠťastnáEliška HegrováClaudia Molina AliagaKlára TěthalováLucie HájkováKateřina RýdlováKaty PomklováZdeněk Bezdíček
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Katy Pomklová

Fotka není k dispozici

Předměty, které Katy Pomklová doučuje:
Anglický jazyk

Katy prožila patnáct let ve Velké Británii, konkrétně v Londýně, kde denně přišla do kontaktu s rodilými mluvčími i cizinci z různých zemí světa. Velice ráda a s oblibou komunikuje s lidmi všech věkových kategorií, kultur a sociálního postavení.

Je britsko-českou občankou, nyní působící v Hradci Králové, kde se těší ze spolupráce s dětmi i dospělými, a s nadšením jim pomáhá v osvojování si anglického jazyka dle jejich individuálních potřeb.

Katy měla možnost procestovat mnoho koutů světa včetně USA, Velké Británie, Austrálie, Nového Zélandu a dalších zemí a čerpá tak z nabytých teoretických i praktických zkušeností a odlišností různých kultur.

Pracovala v ziskovém i neziskovém sektoru, aktivně se zapojuje do dobrovolných aktivit a projektů. Je zastánkyní zdravého životního stylu a rovnováhy mezi pracovním, soukromým a společenským životem. Zakládá si na dobrých mezilidských vztazích a interakci s lidmi a hledání toho, co nás spojuje je pro ni klíčovou.