Medajlonky lektorů
Jana HouskováPavel AntošLenka ČechováLorena Ramos GonzalezMonika LáskováAlžběta DočekalováVojtěch VašekBarbora ŠejvlováKateřina BrůnováMiluše LokvencováKateřina ČechurováŠárka KlazarováZuzana ŠicováKristýna KoubkováPavlína AntošováMarkéta HaškováLucie KoubováVěra VelešíkováMonika VěříšováLucie KalašováMarie BařinováAdéla ŠimkováKristýna KovalováAlžběta SkořepováJana HrabačkováKristýna SoučkováNancy Mrózková
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Kristýna Kovalová

Kristýna Kovalová | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Kristýna Kovalová doučuje:
Anglický jazyk | Český jazyk

Kristýna studuje čtvrtým rokem na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové obor Učitelství pro 1. stupeň základní školy. Je absolventkou trutnovského gymnázia, kde mezi její oblíbené předměty patřily český a anglický jazyk, dějepis či tělocvik. Vzhledem k jejímu oboru se může v těchto předmětech vzdělávat i nadále a především ve výuce českého jazyka má díky navštěvovaným základním školám v rámci studia dlouhodobou praxi.

Od raných dětských let se věnovala hře na zobcovou flétnu a tanci. Ve třetí třídě začala hrát na klarinet a docházela po celou základní školu do ZUŠ ve Rtyni v Podkrkonoší. S tímto nástrojem působila ve dvou mládežnických orchestrech na Základní umělecké škole Anny Marie Buxton v Úpici. Měla možnost hrát nejen po celé České republice, ale i v cizích zemích jako je Dánsko či Švédsko. Tanec ji provází celým životem. Kromě mažoretek se donedávna věnovala také tanci modernímu, s třásněmi či tanci na vozíku s postiženými žáky. Po tři roky navštěvovala skaut v Červeném Kostelci. Nyní hraje čtvrtým rokem na klavír a mezi její záliby patří vysokohorská turistika v létě, skialpinismus a lyže v zimě.

S prací s dětmi má zkušenosti díky vedení dvou tanečních skupin, funkci vychovatelky na dvou školách v přírodě a doučování anglického nebo českého jazyka jak žáků základní školy, tak i jejích vrstevníků.