Medajlonky lektorů
Jana HouskováLenka ČechováMonika LáskováAlžběta DočekalováKateřina BrůnováZuzana ŠicováKristýna KoubkováLucie KoubováMonika VěříšováLucie KalašováMarie BařinováAdéla ŠimkováJana HrabačkováKristýna SoučkováEliška MádrováZuzana BoučkováRenáta NováKristýna ŠedováEliška Bochová
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Kristýna Součková

Fotka není k dispozici

Předměty, které Kristýna Součková doučuje:
Anglický jazyk

Kristýna je studentkou Gymnázia J. K. Tyla v Hradci Králové, kde letos skládá maturitní zkoušku z matematiky, českého, anglického a ruského jazyka. V následujících letech má v plánu studovat cizí jazyky na Univerzitě Hradec Králové se zaměřením na cestovní ruch. Po ukončení studia by se chtěla stát překladatelkou nebo tlumočnicí a také vydat svoji básnickou sbírku.

Cizím jazykům se věnuje už od dětství. Anglický jazyk se učí již 14 let. Ze základní školy si odnesla mnoho diplomů za anglické soutěže a olympiády, na střední škole se nadále účastnila olympiád, za jeden ze svých seminářů si zvolila Advanced English na úrovni B2-C1 a úspěšně složila zkoušku LanguageCert International ESOL na úrovni C1 a byla ohodnocena nejvyšší známkou High Pass. Dále se na základní škole učila německý jazyk a nyní už čtyři roky studuje jazyk ruský.

Ve svém volném čase se učí základy španělštiny a v budoucnu by se chtěla učit ještě francouzsky. Kromě cizích jazyků tráví svůj čas čtením knih a jejím snem je pravidelně cestovat a svůj život za pár let si představuje v zahraničí.

Ráda pomůže studentům zlepšit se v angličtině, stejně jako své mladší sestře, které s angličtinou pomáhá.