Medajlonky lektorů
Jana HouskováAlžběta DočekalováZuzana ŠicováKristýna KoubkováLucie KoubováMonika VěříšováMarie BařinováJana HrabačkováKristýna SoučkováEliška MádrováZuzana BoučkováRenáta NováKristýna ŠedováEliška BochováAnna Michaela KučerováTereza TománkováTereza PoděbradskáSilvia BednarčákováKarel ChlumskýMiroslav SýkoraNatálie ŠťastnáEliška HegrováClaudia Molina AliagaKlára TěthalováLucie HájkováKateřina RýdlováKaty PomklováZdeněk Bezdíček
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Kristýna Součková

Kristýna Součková | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Kristýna Součková doučuje:
Anglický jazyk

Kristýna nyní studuje prvním rokem na Univerzitě Hradec Králové obor Management cestovního ruchu na Fakultě informatiky a managementu. V minulosti studovala na Gymnáziu J. K. Tyla v Hradci Králové, kde úspěšně složila maturitní zkoušku z matematiky, českého, anglického a ruského jazyka. Po ukončení vysokoškolského studia by se chtěla stát překladatelkou nebo tlumočnicí a také vydat svoji básnickou sbírku.

Cizím jazykům se věnuje už od dětství. Anglický jazyk se učí již 15 let. Ze základní školy si odnesla mnoho diplomů za anglické soutěže a olympiády, na střední škole se nadále účastnila olympiád. Za jeden ze svých seminářů si zvolila Advanced English na úrovni B2-C1 a úspěšně složila zkoušku LanguageCert International ESOL na úrovni C1 a byla ohodnocena nejvyšší známkou High Pass. Dále se na základní škole učila německý jazyk a na střední škole čtyři roky studovala jazyk ruský.

Ve svém volném čase se učí základy španělštiny a v budoucnu by se chtěla učit ještě francouzsky, čínsky a znovu německy. Kromě cizích jazyků tráví svůj čas čtením knih, kreslením a skládáním básniček. Jejím snem je pravidelně cestovat a svůj život za pár let si představuje v zahraničí.

Ráda pomůže dětem zlepšit se v angličtině, stejně jako své mladší sestře, které s angličtinou pomáhá.