Medajlonky lektorů
Jana HouskováLenka ČechováAlžběta DočekalováZuzana ŠicováKristýna KoubkováLucie KoubováMonika VěříšováLucie KalašováMarie BařinováAdéla ŠimkováJana HrabačkováKristýna SoučkováEliška MádrováZuzana BoučkováRenáta NováKristýna ŠedováEliška BochováAnna PeřinováAnna Michaela KučerováTereza TománkováTereza PoděbradskáSilvia BednarčákováKarel ChlumskýKristýna RolejčkováMiroslav SýkoraNatálie ŠťastnáEliška HegrováClaudia Molina Aliaga
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Lenka Čechová

Lenka Čechová | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Lenka Čechová doučuje:
Anglický jazyk

Po čtyřletém studiu na Obchodní Akademii v Chotěboři, strávila Lenka rok v Londýně jako au-pair. Po návratu pracovala ve stejném oboru v Praze s dětmi z anglicky mluvících rodin.

Od roku 1999 žila Lenka ve Spojených Státech. Pracovala převážně s dětmi ve věku od 5 měsíců do 14 let v rodinách jako chůva nebo ve školním prostředí. Díky této práci má jazykové znalosti z velké škály témat: hry a pohádky, filmy, hudba, televize, vaření, teenage slang, videohry, domácí úkoly, sport, každodenní aktivity, apod. Tato práce ji také naučila trpělivosti, zodpovědnosti, multitasking a organizaci.

V roce 2011 začala pracovat v USA jako Office Manager v kanceláři psychologa. Psychologie v ní vždy budila zvědavost a zájem a tato práce ji nezklamala a velmi ji bavila.

Zpět v České republice je od roku 2014 a momentálně pracuje v hotelu jako recepční. I přesto, že angličtinu používá téměř každý den, do budoucna plánuje využít svých jazykových znalostí k překládání a vyučování.

Ve volném čase se věnuje svým 2 kocourkům, chodí do kina a divadla, ráda cestuje a udržuje vegetariánský až veganský životní styl.