Medajlonky lektorů
Jana HouskováLenka ČechováLorena Ramos GonzalezMonika LáskováAlžběta DočekalováVojtěch VašekKateřina BrůnováMiluše LokvencováKateřina ČechurováŠárka KlazarováZuzana ŠicováKristýna KoubkováPavlína AntošováMarkéta HaškováLucie KoubováVěra VelešíkováMonika VěříšováLucie KalašováMarie BařinováAdéla ŠimkováAlžběta SkořepováJana HrabačkováKristýna SoučkováNancy Mrózková
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Ing. Lucie Kalašová

Fotka není k dispozici

Předměty, které Lucie Kalašová doučuje:
Ekonomie a účetnictví

Absolventka bakalářského a magisterského studia na Provozně ekonomické fakultě České zemědělské univerzity v Praze, obor Podnikání a administrativa, a bakalářského studia na Přírodovědecké fakultě Univerzity Hradec Králové, obor Finanční a pojistná matematika. Již dlouhodobě se věnuje účetnictví a daňové problematice. V současné době pracuje na pozici Specialista pro zakázky, kde se věnuje zpracování objednávek, zakázek a jejich ekonomickému vyhodnocení spolu s analýzou. Externě spolupracuje s Doučování Doma jako lektorka.

Doučování se věnovala již při studiu na vysoké škole, má přátelský a individuální přístup k výuce. Ráda pomůže studentům obchodních akademií i vysokých škol. Ve volném čase se věnuje sportu, cestování a relaxování. Nejdůležitější jsou pro ni chvíle s přáteli a rodinou.