Medajlonky lektorů
Jana HouskováAlžběta DočekalováZuzana ŠicováKristýna KoubkováLucie KoubováMonika VěříšováMarie BařinováAdéla ŠimkováJana HrabačkováKristýna SoučkováEliška MádrováZuzana BoučkováRenáta NováKristýna ŠedováEliška BochováAnna Michaela KučerováTereza TománkováTereza PoděbradskáSilvia BednarčákováKarel ChlumskýMiroslav SýkoraNatálie ŠťastnáEliška HegrováClaudia Molina AliagaKlára TěthalováLucie HájkováKateřina Rýdlová
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Marie Bařinová

Marie Bařinová | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Marie Bařinová doučuje:
Český jazyk | Hudební výchova | Matematika

Marie je studentkou čtvrtého ročníku Biskupského gymnázia v Hradci Králové. Mezi její oblíbené předměty patří matematika a hudební výchova, ze kterých by chtěla skládat maturitní zkoušky. Marie patří mezi premianty třídy, často doučuje své spolužáky zejména matematiku a fyziku. Doučování nebere jako povinnost nýbrž jako radost. Je velmi kamarádská, trpělivá a zodpovědná. Má zkušenosti se SCIO i CERMAT testy, dělala přijímací zkoušky obou typů.

Vedle studia na gymnáziu se Marie věnuje již jedenáctým rokem hře na housle. Je členkou smyčcového kvarteta a orchestru Smiling String Orchestra, který působí při ZUŠ Střezina. Ráda pomáhá učit děti hře na housličky a je schopna pomoci i s teorií hudby či hudební naukou.

Po dokončení střední školy by se chtěla plně věnovat studiu hry na housle nebo oborům příbuzných s matematikou. Často koncertuje sólově i s orchestrem po celé České republice i v zahraničí. Ve zbytku volného času cvičí jógu nebo pilates.