Medajlonky lektorů
Jana HouskováLenka ČechováAlžběta DočekalováZuzana ŠicováKristýna KoubkováLucie KoubováMonika VěříšováLucie KalašováMarie BařinováAdéla ŠimkováJana HrabačkováKristýna SoučkováEliška MádrováZuzana BoučkováRenáta NováKristýna ŠedováEliška BochováAnna PeřinováAnna Michaela KučerováTereza TománkováTereza PoděbradskáSilvia BednarčákováKlára ExnarováKarel ChlumskýKristýna RolejčkováMiroslav SýkoraNatálie ŠťastnáEliška Hegrová
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Marie Bařinová

Marie Bařinová | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Marie Bařinová doučuje:
Český jazyk | Hudební výchova | Matematika

Marie je studentkou třetího ročníku Biskupského gymnázia v Hradci Králové. Mezi její oblíbené předměty patří matematika a hudební výchova, ze kterých by chtěla skládat maturitní zkoušky. Marie patří mezi premianty třídy, často doučuje své spolužáky zejména matematiku a fyziku. Doučování nebere jako povinnost nýbrž jako radost. Je velmi kamarádská, trpělivá a zodpovědná. Má zkušenosti se SCIO i CERMAT testy, dělala přijímací zkoušky obou typů.

Vedle studia na gymnáziu se Marie věnuje již jedenáctým rokem hře na housle. Je členkou smyčcového kvarteta a orchestru Smiling String Orchestra, který působí při ZUŠ Střezina. Ráda pomáhá učit děti hře na housličky a je schopna pomoci i s teorií hudby či hudební naukou.

Po dokončení střední školy by se chtěla plně věnovat studiu hry na housle nebo oborům příbuzných s matematikou. Často koncertuje sólově i s orchestrem po celé České republice i v zahraničí. Ve zbytku volného času cvičí jógu nebo pilates.