Medajlonky lektorů
Jana HouskováLenka ČechováLorena Ramos GonzalezMonika LáskováAlžběta DočekalováVojtěch VašekKateřina BrůnováMiluše LokvencováKateřina ČechurováŠárka KlazarováZuzana ŠicováKristýna KoubkováPavlína AntošováMarkéta HaškováLucie KoubováVěra VelešíkováMonika VěříšováLucie KalašováMarie BařinováAdéla ŠimkováAlžběta SkořepováJana HrabačkováKristýna SoučkováNancy Mrózková
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Markéta Hašková

Markéta Hašková | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Markéta Hašková doučuje:
Anglický jazyk

Markétě je 18 let. Studuje design interiéru na Střední uměleckoprůmyslové škole hudebních nástrojů a nábytku. Věnuje se umění, hudbě – je členem rockové kapely, fotografování a angličtině. Baví ji i cestovat. Ze zemí, které navštívila, ji nejvíce oslovila Anglie a Itálie.

Sama se kdysi zdokonalovala v jazyce soukromým doučováním až dospěla do úrovně, kdy je schopná s angličtinou pomáhat ostatním. Příležitostně již doučovala mladší spolužáky a kamarády, je tedy perfektní volbou pro žáky základních škol.

Ráda tráví čas s přáteli a rodinou. Po střední by chtěla pokračovat ve studiu na vysoké škole. Jejím snem je vytvářet interiéry pro lidi z celého světa. Také by chtěla založit kočičí útulek, protože miluje kočky a zvířata obecně.