Medajlonky lektorů
Jana HouskováLenka ČechováMonika LáskováAlžběta DočekalováVojtěch VašekKateřina BrůnováMiluše LokvencováKateřina ČechurováZuzana ŠicováKristýna KoubkováMarkéta HaškováLucie KoubováVěra VelešíkováMonika VěříšováLucie KalašováMarie BařinováAdéla ŠimkováAlžběta SkořepováJana HrabačkováKristýna Součková
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Miluše Lokvencová

Miluše Lokvencová | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Miluše Lokvencová doučuje:
Německý jazyk

Míla je studentkou Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové v oboru Učitelství pro 2. stupeň ZŠ se zaměřením na Německý jazyk a Výchovu k občanství. Je absolventkou gymnázia v Broumově, kde maturovala kromě jiného ze Společenských věd a Německého jazyka a během studia absolvovala jazykový kurz v Německu. Při studiu na vysoké škole začala doučovat německý jazyk, má tak zkušenosti s individuální výukou i vedením celé třídy či skupiny. Každé léto jezdí pracovně do Německa, kde zlepšuje své jazykové dovednosti a poznává tamní kulturu.

Ve svém volném čase ráda hraje tenis, jezdí na in-line bruslích, lyžuje, navštěvuje hodiny jumpingu, sleduje dění ve světě a ve sportu, je otevřená novým nápadům a nebojí se výzev.