Medajlonky lektorů
Jana HouskováLenka ČechováAlžběta DočekalováZuzana ŠicováKristýna KoubkováLucie KoubováMonika VěříšováLucie KalašováMarie BařinováAdéla ŠimkováJana HrabačkováKristýna SoučkováEliška MádrováZuzana BoučkováRenáta NováKristýna ŠedováEliška BochováAnna PeřinováAnna Michaela KučerováTereza TománkováTereza PoděbradskáSilvia BednarčákováKarel ChlumskýKristýna RolejčkováMiroslav SýkoraNatálie ŠťastnáEliška HegrováClaudia Molina Aliaga
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Miroslav Sýkora

Fotka není k dispozici

Předměty, které Miroslav Sýkora doučuje:
Anglický jazyk | Český jazyk | Matematika

Po dvouleté zkušenosti ve Spojených státech má Míra, jakožto lektor angličtiny, co nabídnout. Momentálně je studentem čtvrtého ročníku na gymnáziu Dašická v Pardubicích, ačkoliv žije v Hradci Králové. Míra je bývalý hráč hokeje, byl součástí hokejového týmu v Seattlu a v Oklahomě, a proto chápe vytížení sportovců. Výuka angličtiny ho baví a naplňuje. Líbí se mu pestrost žáků, flexibilní vyučování a rád se seznamuje s novými lidmi.

Mezi jeho největší zájmy patří ekonomie a psychologie a rád by se vydal jedním ze dvou směrů. Kromě toho všeho je Míra vášnivý kuchař a čtenář.