Medajlonky lektorů
Jana HouskováAlžběta DočekalováZuzana ŠicováKristýna KoubkováLucie KoubováMonika VěříšováMarie BařinováJana HrabačkováKristýna SoučkováEliška MádrováZuzana BoučkováRenáta NováKristýna ŠedováEliška BochováAnna Michaela KučerováTereza TománkováTereza PoděbradskáSilvia BednarčákováKarel ChlumskýMiroslav SýkoraNatálie ŠťastnáEliška HegrováClaudia Molina AliagaKlára TěthalováLucie HájkováKateřina RýdlováKaty PomklováZdeněk Bezdíček
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Miroslav Sýkora

Miroslav Sýkora | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Miroslav Sýkora doučuje:
Anglický jazyk | Český jazyk | Matematika

Po dvouleté zkušenosti ve Spojených státech má Míra, jakožto lektor angličtiny, co nabídnout. Momentálně je studentem čtvrtého ročníku na gymnáziu Dašická v Pardubicích, ačkoliv žije v Hradci Králové. Míra je bývalý hráč hokeje, byl součástí hokejového týmu v Seattlu a v Oklahomě, a proto chápe vytížení sportovců. Výuka angličtiny ho baví a naplňuje. Líbí se mu pestrost žáků, flexibilní vyučování a rád se seznamuje s novými lidmi.

Mezi jeho největší zájmy patří ekonomie a psychologie a rád by se vydal jedním ze dvou směrů. Kromě toho všeho je Míra vášnivý kuchař a čtenář.