Medajlonky lektorů
Jana HouskováLenka ČechováMonika LáskováAlžběta DočekalováVojtěch VašekKateřina BrůnováMiluše LokvencováKateřina ČechurováZuzana ŠicováKristýna KoubkováMarkéta HaškováLucie KoubováVěra VelešíkováMonika VěříšováLucie KalašováMarie BařinováAdéla ŠimkováAlžběta SkořepováJana HrabačkováKristýna Součková
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Monika Lásková

Monika Lásková | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Monika Lásková doučuje:
Německý jazyk

Studentka Přírodovědecké fakulty Univerzity Hradec Králové, obor Toxikologie a analýza škodlivin je absolventkou německého gymnázia v Liberci (Gymnázium Františka Xavera Šaldy v Liberci), které zakončila českou a německou maturitní zkouškou na úrovni C1. Po skončení gymnázia začala doučovat němčinu, zkušenosti s doučováním má s dětmi i dospělými. V rámci studia na gymnáziu absolvovala i dvoutýdenní jazykové a pracovní praktikum v Německu, dále tam pravidelně jezdí v létě na pracovní stáž. V práci s dětmi má také zkušenosti jako vedoucí na dětských táborech a animátor na soustředěních.

Ve svém volném čase se věnuje rodině, příteli a přátelům, ráda čte, hraje na klavír a vaří. Je trpělivá a výuku přizpůsobí individuálním potřebám žáka.