Medajlonky lektorů
Jana HouskováAlžběta DočekalováZuzana ŠicováKristýna KoubkováLucie KoubováMonika VěříšováMarie BařinováAdéla ŠimkováJana HrabačkováKristýna SoučkováEliška MádrováZuzana BoučkováRenáta NováKristýna ŠedováEliška BochováAnna Michaela KučerováTereza TománkováTereza PoděbradskáSilvia BednarčákováKarel ChlumskýMiroslav SýkoraNatálie ŠťastnáEliška HegrováClaudia Molina AliagaKlára TěthalováLucie HájkováKateřina Rýdlová
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Monika Věříšová

Monika Věříšová | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Monika Věříšová doučuje:
Český jazyk | Matematika

Monika je studentkou třetího ročníku Univerzity Hradec Králové, obor matematika a společenské vědy se zaměřením na vzdělání. Maturovala na Vyšší odborné škole zdravotnické a střední zdravotnické škole, taktéž v Hradci Králové. Maturitní zkoušku složila z českého jazyka, matematiky, biologie a psychologie, která se stala její vášní. V současné době píše bakalářskou práci o jednom z nejvýznamnějších psychologů všech dob, C. G. Jungovi. Už na základní škole našla zalíbení v matematice, ale také v psaní slohových prací. Monika je trpělivá, tolerantní a v učivu má ráda strukturu a organizaci.

Mezi její zájmy patří četba, sport a zvířata. Ráda se stará o svého psa, před dvěma lety se její rodina rozrostla také o hroznýše. Svůj volný čas mimo jiné tráví u filmů od Tima Burtona, který ji nepřestává fascinovat.