Medajlonky lektorů
Jana HouskováPavel AntošLenka ČechováLorena Ramos GonzalezMonika LáskováAlžběta DočekalováVojtěch VašekBarbora ŠejvlováKateřina BrůnováMiluše LokvencováKateřina ČechurováŠárka KlazarováZuzana ŠicováKristýna KoubkováPavlína AntošováMarkéta HaškováLucie KoubováVěra VelešíkováMonika VěříšováLucie KalašováMarie BařinováAdéla ŠimkováKristýna KovalováAlžběta SkořepováJana HrabačkováKristýna SoučkováNancy Mrózková
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Nancy Mrózková

Fotka není k dispozici

Předměty, které Nancy Mrózková doučuje:
Anglický jazyk | Chemie

Nancy je absolventkou Gymnázia a Hudební školy hlavního města Prahy, kde se dlouhou dobu věnovala kromě všeobecných předmětů také hudbě. Studium zakončila s vyznamenáním maturitou a díky výborným studijním výsledkům se stala studentkou Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové, kterou úspěšně studuje již třetím rokem.

Díky kladnému vztahu k učení pomáhala mladším studentům během studia na gymnáziu, postupně je začala doučovat a tím získala drobné pedagogické zkušenosti.

Lásku k jazykům objevila již při svém prvním výjezdu na jazykový kurz do Londýna na střední škole. Od té doby se tam podívala ještě třikrát a stále se do Anglie ráda vrací. Dnes spolupracuje v rámci univerzity na různých projektech zaměřených na mezinárodní studenty, řadu z nich již může hrdě nazývat svými přáteli a díky tomu se jí daří cestovat a navštěvovat je po celém světě. S angličtinou přichází do styku každý den a ráda poznává nové lidi.