Medajlonky lektorů
Jana HouskováAlžběta DočekalováZuzana ŠicováKristýna KoubkováLucie KoubováMonika VěříšováMarie BařinováJana HrabačkováKristýna SoučkováEliška MádrováZuzana BoučkováRenáta NováKristýna ŠedováEliška BochováAnna Michaela KučerováTereza TománkováTereza PoděbradskáSilvia BednarčákováKarel ChlumskýMiroslav SýkoraNatálie ŠťastnáEliška HegrováClaudia Molina AliagaKlára TěthalováLucie HájkováKateřina RýdlováKaty PomklováZdeněk Bezdíček
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Natálie Šťastná

Natálie Šťastná | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Natálie Šťastná doučuje:
Anglický jazyk

Natálie studuje v prvním ročníku na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové, obor Sociální patologie a prevence. Vystudovala gymnázium v Trutnově, které úspěšně zakončila maturitní zkouškou z českého, anglického a německého jazyka a společenských věd. Jazyky ji baví už od dětství, účastnila se proto několika jazykových soutěží a olympiád a pomáhala spolužákům s vysvětlováním angličtiny. Během studia na gymnáziu pravidelně doučovala angličtinu a postupně si tím začala přivydělávat i brigádně. Výuka angličtiny je pro ni především radostí, že někomu může pomoci a sdílet s ním své znalosti.

Ve volném čase Natálie nejraději čte nebo ho tráví s přáteli či s rodinou. Mimo jiné ji baví pečení a vaření, cvičí jógu a ráda plave. Zajímá se o psychologii a sociologii a není ji lhostejné, co se okolo ní děje.