Medajlonky lektorů
Jana HouskováPavel AntošLenka ČechováLorena Ramos GonzalezMonika LáskováAlžběta DočekalováVojtěch VašekBarbora ŠejvlováKateřina BrůnováMiluše LokvencováKateřina ČechurováŠárka KlazarováZuzana ŠicováKristýna KoubkováPavlína AntošováMarkéta HaškováLucie KoubováVěra VelešíkováMonika VěříšováLucie KalašováMarie BařinováAdéla ŠimkováKristýna KovalováAlžběta SkořepováJana HrabačkováKristýna SoučkováNancy Mrózková
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Pavel Antoš

Pavel Antoš | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Pavel Antoš doučuje:
Fyzika | Chemie

Chodil na Gymnázium Jiřího z Poděbrad v Poděbradech, úspěšně dokončil bakalářské studium a nyní je studentem v prvním ročníku navazujícího magisterského studia na Přírodovědecké fakultě Univerzity Hradec Králové, specializace chemie a fyzika se zaměřením na vzdělávání.

Výborný prospěch ve většině předmětů doplňuje řada úspěchů v literárních a vědomostních soutěžích, především v oblasti přírodovědeckých předmětů. Maturoval ze šesti předmětů: český jazyk, matematika, biologie, chemie, fyzika a anglický jazyk. V roce 2013 získal osvědčení od Hvězdárny a planetária Brno za absolvování online kurzu astronomie. Dále absolvoval několik on-line kurzů ze světových univerzit: Chemistry + Advanced Chemistry (University of Kentucky), Ancient Egypt: A history in six objects (University of Manchester) nebo Single Variable Calculus (University of Pennsylvania). Na své bývalé škole se také každoročně zapojoval se svými přednáškami a workshopy do studentské akce ArtWeek, které byl zároveň i jedním z organizátorů.

Ve svém volném čase se věnuje především psaní fantasy, sci-fi a mysteriózních povídek, samonákladem zatím vydal tři knihy pro mládež. Mezi další záliby patří četba, pěší turistika, občasná lukostřelba.