Medajlonky lektorů
Jana HouskováAlžběta DočekalováZuzana ŠicováKristýna KoubkováLucie KoubováMonika VěříšováMarie BařinováJana HrabačkováKristýna SoučkováEliška MádrováZuzana BoučkováRenáta NováKristýna ŠedováEliška BochováAnna Michaela KučerováTereza TománkováTereza PoděbradskáSilvia BednarčákováKarel ChlumskýMiroslav SýkoraNatálie ŠťastnáEliška HegrováClaudia Molina AliagaKlára TěthalováLucie HájkováKateřina RýdlováKaty PomklováZdeněk Bezdíček
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Bc. Renáta Nová

Renáta Nová | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Renáta Nová doučuje:
Český jazyk | Dějepis

Renáta je absolventkou oboru Grafický design na Soukromé střední uměleckoprůmyslové škole Zámeček a bakalářského studia na Pedagogické fakultě Západočeské univerzity v Plzni. S přípravou na učitelskou profesi nadále pokračuje v navazujícím magisterském studiu na Univerzitě Hradec Králové, a to v oboru Učitelství pro střední školy - výtvarná výchova a dějepis.

Maturovala z českého jazyka, angličtiny, výtvarné technologie a dějin umění. Státní závěrečné zkoušky skládala rovněž z výtvarně orientovaných disciplín.

Český jazyk neodmyslitelně patří do tria Renátiných oblíbených předmětů. Svou lásku k mateřštině dokazuje zejména prostřednictvím vlastní literární tvorby – ta se začala utvářet už při hodinách slohu na základní škole a pokračovala mnohými úspěchy, například v soutěži Trapsavec, Příběhy 20. století či Kenyho VOLEJ (publikování povídky v knize Trosečníci řek). Spoluorganizuje také večer autorského čtení „Mladé tužky“, a je nadšenou čtenářkou Josefa Škvoreckého, jehož román Zbabělci ilustrovala v rámci své bakalářské práce.

Již od svých šestnácti let se věnuje práci s dětmi – v rámci kolektivu mladých hasičů, jako vedoucí na letních dětských táborech a lektorka kroužku tvořivých dílen.