Medajlonky lektorů
Jana HouskováPavel AntošLenka ČechováLorena Ramos GonzalezMonika LáskováAlžběta DočekalováVojtěch VašekBarbora ŠejvlováKateřina BrůnováMiluše LokvencováKateřina ČechurováŠárka KlazarováZuzana ŠicováKristýna KoubkováPavlína AntošováMarkéta HaškováLucie KoubováVěra VelešíkováMonika VěříšováLucie KalašováMarie BařinováAdéla ŠimkováKristýna KovalováAlžběta SkořepováJana HrabačkováKristýna SoučkováNancy Mrózková
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Šárka Klazarová

Šárka Klazarová | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Šárka Klazarová doučuje:
Anglický jazyk

Šárka je studentkou vysoké školy oboru Sociologie obecná a empirická na Filozofické fakultě Univerzity Hradec Králové. Je absolventkou osmiletého gymnázia v Hostinném, kde z předmětů český a anglický jazyk, dějepis a základy společenských věd odmaturovala na výbornou.

Již v pěti letech začala hrát na zobcovou flétnu, kterou po čase vyměnila za flétnu příčnou. K té si později přibrala saxofon a stala se členkou saxofonového kvarteta “Saxy Baby“. Toto těleso v posledních letech zvítězilo na několika republikových i mezinárodních soutěžích.

Získala zkušenosti s vedením menších skupin na Českém Hudebním Táboře Mládeže, kam jezdila mnoho let jako student a kam se minulé léto ráda vrátila jako asistent saxofonové sekce, českého divadla a vedoucí oddílu děvčat ve věku 10-12 let.

Ve svém volném čase se ráda věnuje sportu a hudbě. Několik let hrála fotbal, florbal a každou zimu se věnuje lyžím i snowboardu.