Medajlonky lektorů
Jana HouskováPavel AntošLenka ČechováLorena Ramos GonzalezMonika LáskováAlžběta DočekalováVojtěch VašekBarbora ŠejvlováKateřina BrůnováMiluše LokvencováKateřina ČechurováŠárka KlazarováZuzana ŠicováKristýna KoubkováPavlína AntošováMarkéta HaškováLucie KoubováVěra VelešíkováMonika VěříšováLucie KalašováMarie BařinováAdéla ŠimkováKristýna KovalováAlžběta SkořepováJana HrabačkováKristýna SoučkováNancy Mrózková
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Vojtěch Vašek

Vojtěch Vašek | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Vojtěch Vašek doučuje:
Český jazyk

Vojtěch je studentem pátého ročníku pedagogické fakulty Univerzity v Hradci Králové se zaměřením učitelství pro 2. stupeň ZŠ předměty dějepis a výchova k občanství. Českému jazyku se s nadšením věnoval již na střední škole. Účastnil se olympiád z českého jazyka, z tohoto předmětu složil státní maturitní zkoušku na výbornou. Tři roky pracoval jako lektor ve středisku volného času Pohoda a Pohoda COOL v Hlinsku, kde nasbíral zkušenosti s doučováním.

Ve svém volném čase rád čte, sportuje a sleduje aktuální dění kolem sebe a ve světě. Z četby ho nejvíce zajímá historická literatura a klasičtí čeští autoři.