Medajlonky lektorů
Jana HouskováAlžběta DočekalováZuzana ŠicováKristýna KoubkováLucie KoubováMonika VěříšováMarie BařinováJana HrabačkováKristýna SoučkováEliška MádrováZuzana BoučkováRenáta NováKristýna ŠedováEliška BochováAnna Michaela KučerováTereza TománkováTereza PoděbradskáSilvia BednarčákováKarel ChlumskýMiroslav SýkoraNatálie ŠťastnáEliška HegrováClaudia Molina AliagaKlára TěthalováLucie HájkováKateřina RýdlováKaty PomklováZdeněk Bezdíček
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Bc. Zdeněk Bezdíček

Fotka není k dispozici

Předměty, které Zdeněk Bezdíček doučuje:
Fyzika | Matematika

Zdeněk studuje již čtvrtým rokem na fyzikální katedře Přírodovědecké fakulty Univerzity Hradce Králové, kde se mu dostává pestré dávky jeho oblíbených předmětů – matematiky a fyziky. Z matematiky maturoval a z fyziky skládal bakalářskou zkoušku. Fyziku mimo jiné využil ve své bakalářské práci o měření seismické aktivity. Rád pomůže upevnit a doplnit znalosti komukoliv, kdo bude potřebovat pomoci.

Je fanoušek akcí, kde se žáci a studenti všech věkových kategorií mohou něčemu přiučit, proto se těchto akcí taky účastní. Měl příležitost si vyzkoušet pozici opravovatele řešení na fyzikálně-matematické olympiádě. I když nemá tolik zkušeností, rád cestuje do zahraničí, ať už za poznáním místní kultury, nebo za zdokonalením jazykových dovedností. Nedávno se byl podívat na krátký čas v Londýně, nebo dříve v Itálii.

Jeho hlavním koníčkem ve volném čase je hra na kytaru. Ze zvědavosti se zabývá řešením různých matematických problémů.