Medajlonky lektorů
Jana HouskováAlžběta DočekalováZuzana ŠicováKristýna KoubkováLucie KoubováMonika VěříšováMarie BařinováJana HrabačkováKristýna SoučkováEliška MádrováZuzana BoučkováRenáta NováKristýna ŠedováEliška BochováAnna Michaela KučerováTereza TománkováTereza PoděbradskáSilvia BednarčákováKarel ChlumskýMiroslav SýkoraNatálie ŠťastnáEliška HegrováClaudia Molina AliagaKlára TěthalováLucie HájkováKateřina RýdlováKaty PomklováZdeněk Bezdíček
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Zuzana Boučková

Zuzana Boučková | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Zuzana Boučková doučuje:
Český jazyk | Ruský jazyk | Zeměpis

Zuzana se narodila a celý život žije v Hradci Králové. Povinnou školní docházku absolvovala na ZŠ Pohádka. Poté pokračovala ve studiu na Gymnáziu J. K. Tyla, kde často pomáhala svým spolužákům s látkou, které nerozuměli nebo ji potřebovali dovysvětlit. Také se zapojila do výuky ruštiny, jelikož pro ostatní připravovala poslechová cvičení. Na začátku čtvrtého ročníku se zúčastnila týdenního vzdělávacího pobytu v Rusku. Gymnázium zakončila maturitní zkouškou, která se skládala z českého jazyka, anglického jazyka, ruského jazyka a ze zeměpisu.

Doučování spolužáků ji velmi bavilo, a tak se rozhodla pro profesi učitelky. V současné době je studentkou Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové, kde si zvolila obory Český jazyk a literatura spolu s Ruským jazykem.

Ve svém volném čase ráda cestuje po České republice, čte spoustu knih nebo jen tak relaxuje při poslechu hudby. V budoucnu by chtěla napsat svoji vlastní knihu.