Medajlonky lektorů
Jana HouskováAlžběta DočekalováZuzana ŠicováKristýna KoubkováLucie KoubováMonika VěříšováMarie BařinováAdéla ŠimkováJana HrabačkováKristýna SoučkováEliška MádrováZuzana BoučkováRenáta NováKristýna ŠedováEliška BochováAnna Michaela KučerováTereza TománkováTereza PoděbradskáSilvia BednarčákováKarel ChlumskýMiroslav SýkoraNatálie ŠťastnáEliška HegrováClaudia Molina AliagaKlára TěthalováLucie HájkováKateřina Rýdlová
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Zuzana Šicová

Zuzana Šicová | Doučování Doma Hradec Králové

Předměty, které Zuzana Šicová doučuje:
Anglický jazyk | Český jazyk | Matematika

Zuzana je studentkou předmaturitního ročníku šestiletého Gymnázia Boženy Němcové v Hradci Králové. Od základní školy studuje s výborným prospěchem a vedle povinných školních předmětů se aktivně zajímá o další oblasti sebevzdělávání a seberozvoje. K jejím nejoblíbenějším školním předmětům patří český jazyk, cizí jazyky (angličtina a němčina) a chemie. Zuzana je absolventkou sedmiletého studia na Základní umělecké škole Střezina v Hradci Králové – obor kytara v populární hudbě. Ve volném čase se s oblibou věnuje četbě české i cizojazyčné literatury, zpěvu ve školním sboru a procházkám s pejskem. Angažuje se také v dobrovolnické práci a pravidelně se účastní akcí Hnutí Brontosaurus a Kimuri.

Po absolvování střední školy chce Zuzana pokračovat ve studiích na univerzitě – obor pedagogika nebo dětská psychologie. Má dlouholeté zkušenosti s volnočasovou prací s dětmi: spolupracuje s neziskovou organizací Děti sportu a Domem dětí a mládeže Hradec Králové. Nyní se chce také věnovat doučování českého jazyka pro děti základních škol. Nabízí pozitivní a individuální přístup přizpůsobený potřebám klienta, ochotu, trpělivost, důslednost a seriózní zodpovědný přístup.