Doučované předměty
Anglický jazyk (11)Český jazyk (12)Dějepis (1)Ekonomie a účetnictví (1)Francouzský jazyk (2)Fyzika (3)Hudební výchova (1)Chemie (3)Informatika (1)Italský jazyk (1)Latinský jazyk (0)Matematika (14)Německý jazyk (0)Ruský jazyk (1)Španělský jazyk (1)Výtvarná výchova (0)Zeměpis (3)
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Anglický jazyk

Anglický jazyk se v dnešní době řadí mezi nejdůležitější světové jazyky. Je nepostradatelné ovládat správnou gramatiku, ale i dobře psát a dorozumět se v různých situacích. Z anglického jazyka jsou často i přijímací zkoušky na střední nebo vysoké školy. Bez angličtiny se neobejdou ani maturanti, kteří dnes musí projít státní zkouškou právě třeba z anglického jazyka. Nevíte, jak napsat anglicky dopis nebo se vám plete velké množství anglických časů? Tak právě pro vás tu jsou naši lektoři.

Lektoři předmětu

MiniaturaAlžběta DočekalováMiniaturaZuzana ŠicováMiniaturaJana HrabačkováMiniaturaKristýna SoučkováMiniaturaEliška MádrováMiniaturaAnna Michaela KučerováMiniaturaTereza PoděbradskáMiniaturaKarel ChlumskýMiniaturaMiroslav SýkoraMiniaturaNatálie ŠťastnáMiniaturaLucie Hájková