Manažerský tým

Pravidla DD

Rušení lekcí

Protože si uvědomujeme, že nemoc či jakákoliv indispozice může přijít nečekaně, snažíme se Vám nabídnout co největší časovou flexibilitu. Stanovujeme nejzazší termín na zrušení výuky 24 hodin před začátkem lekce. Toto nám dále umožní nabídnout uvolněný termín jiným klientům, kteří nás zrovna budou potřebovat, což bychom méně jak 24 hodin s předstihem nebyli schopni uskutečnit.

Není třeba si počítat čas – náš online systém Vám sám spočítá a ukáže, zdali je možné výuku ještě bezplatně zrušit. Nezrušené lekce, či lekce, které i přesto po tomto termínu potřebujete zrušit, Vám budou účtovány v následující faktuře.

Šedesátiminutové lekce

Aby byly Vaše peníze co nejlépe zužitkovány, nebereme výuku jako školní hodinu (45 minut) - všechny naše lekce jsou nejméně 60 minut dlouhé. V případě zájmu je samozřejmě možné se dohodnout na prodloužení na 90 či 120 minut, popřípadě také na spojení lekcí s kamarádem - takové lekce jsou samozřejmě finančně zvýhodněné pro oba studenty.

Lektoři dojíždí na místo výuky

Přizpůsobíme se Vám. Lektoři přijedou na místo výuky, které Vám nejvíce vyhovuje. U Vás doma? Vaše kancelář či jiné prostory? Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové? Knihovna města Hradec Králové?

Absence klienta na lekci

Pokud se klient nedostaví na smluvené místo lekce, bude ho lektor telefonicky kontaktovat. Při nereagování na volání čeká lektor na místě 30 minut od začátku lekce a poté odchází. Taková lekce bude klientovi účtována v následující faktuře.

Platíte jen za to, co se odučí

Žádné peníze předem, narozdíl od jiných společností, od Vás nechceme - zaplatíte nám až za to, co se opravdu odučí za daný měsíc, a podle toho Vám vystavíme fakturu.

Máte zájem o doučování?