Doporučte nás svým známým na Facebooku

Doučování Doma Pardubice

LETNÍ PRÁZDNINY 2018 A ŠKOLNÍ ROK 2018/19

Děkujeme všem našim studentům i lektorům za veškerou spolupráci ve školním roce 2017/18. Nyní nás čeká léto, kdy většina z nás bude odpočívat a nabírat síly na nový školní rok. Dohodli jsme však pro Vás alespoň pár lektorů, kteří Vám budou k dispozici i během školních prázdnin, pokud byste chtěli například pokračovat ve studiu jazyků nebo hledáte pomoc při přípravě na reparát či jiné opravné zkoušky nebo prostě jenom nechcete vyjít ze cviku a Vašeho tempa.
Pokud jste se rozhodli odpočívat, přejeme Vám krásné léto plné slunce, pohody a báječných zážitků a budeme se na Vás těšit opět v září. Objednávky na nový školní rok přijímáme již nyní, celé léto a samozřejmě i později. Klasickou pravidelnou výuku, na kterou jste zvyklí, plánujeme zahájit v týdnu od 1. října 2018.

Vaše objednávky přijímáme:

Za celý tým Doučování Doma Pardubice Vám přejeme krásné léto.

Jsme tu pro Vás, když

Jak to funguje?

Objednat lekce si můžete třemi způsoby:


Před první lekcí je nutno se zaregistrovat v našem ONLINE SYSTÉMU, který slouží k přehledné správě Vašich lekcí, které uvidíte spolu s termínem, jménem lektora a všemi potřebnými kontakty. ONLINE SYSTÉM Vám spočítá cenu za výuku a předem naplánuje Vaše lekce podle množství, které jste si objednali. Snažili jsme se Vám tímto nabídnout co největší komfort při zařizování doučování. Doufáme, že Vám tímto co nejvíce usnadníme zařizování výuky a zpřehledníme odučené i budoucí lekce.