Medajlonky lektorů
Aneta Krejčík Plšková
Doporučte nás svým známým na Facebooku

Aneta Krejčík Plšková

Aneta Krejčík Plšková | Doučování Doma Pardubice

Předměty, které Aneta Krejčík Plšková doučuje:
Anglický jazyk | Český jazyk | Francouzský jazyk

Aneta vystudovala gymnázium v Hradci Králové. Maturovala mimo jiné z anglického a španělského jazyka. Jazyky ji odjakživa bavily, proto se rozhodla pro zdokonalování se v tomto oboru. Z anglického jazyka získala certifikát FCE za úspěšné složení zkoušky na úrovni B2. Na krátkou dobu vycestovala do Londýna a USA. Během gymnaziálního studia se jako brigádnice dostala do Bretaně, kde žila ve francouzské rodině. Český jazyk si oblíbila již na gymnáziu, zaměřovala se především na literaturu, která ji přivedla k dalšímu studiu na vysoké škole.


V Pardubicích vystudovala bakalářský obor Historicko-literární studia. Aktuálně pokračuje na navazujícím magisterském studiu Dějiny literární kultury. Na tamní Univerzitě je redaktorkou a tajemnicí pardubického literárního čtvrtletníku Partonyma.


Dává přednost doučování žáků základních škol a mladších ročníků středních škol, ovšem nebrání se ani staršímu věku. Je výbornou volbou také pro přípravu na přijímací zkoušky na gymnázia anebo maturitní zkoušky. Aneta se specializuje na výuku českého, anglického a francouzského jazyka různých úrovní.


Ve volném čase se věnuje četbě a psaní poezie. Odmala sportuje, tancuje, běhá. Jejím koníčkem je také hudba.