Martin Sehnoutka

Martin Sehnoutka

Martin je studentem druhého ročníku na pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové ve dvouoboru Anglický jazyk a Společenské vědy se zaměřením na vzdělávání. K výuce má blízko díky absolvování Střední školy pedagogické s dvojnásobnou hodinovou dotací anglického jazyka, kterou zakončil maturitní zkouškou s výbornými výsledky z pedagogiky, psychologie, českého jazyka a anglického jazyka. Za svůj studijní cíl považuje úspěšné složení jazykové zkoušky na úrovni C2.

Jeho záměr je probudit ve svých studentech podobný zápal pro angličtinu, jako má on. Od prvních správně vyslovených slovíček, přes odbourávání strachu z každodenního používání angličtiny, až po přípravu na jazykové certifikáty, Vás bude provázet vždy s pozitivní náladou. To úplně nejdůležitější pro něj však je, aby Vás hodiny nejen naplňovaly a bavily, ale abyste se na další hodiny s ním těšili!


Ve svém volném čase se rád věnuje práci s dětmi, turistice, cvičení, airsoftu, vaření, hudbě nebo videohrám. Nejraději však poznává nové lidi, a to jak při cestování, tak při doučování angličtiny. 

Rád Vám pomůže s angličtinou i se zlepšením nálady.