Vít Netolický

Vít momentálně studuje čtvrtým rokem na Univerzitě Hradec Králové, obor Transkulturní komunikace, který spadá pod pedagogickou fakultu.
Úspěšně odmaturoval na SPŠ, SOŠ a SOU Hradební Hradec Králové z anglického jazyka, českého jazyka a ekologie. Poté strávil rok na pomaturitním studiu v Evropském vzdělávacím centru v Hradci Králové, kde se učil anglický jazyk.

Jeho zájem o angličtinu ale opravdu začal v roce 2019, kdy odjel do Západní Austrálie, přesněji do města Perth. Studoval na jazykové škole Kaplan a poté absolvoval kurz na osobního trenéra. Kvůli covidu 19 musel Austrálii bohužel v roce 2020 předčasně opustit. Při studiu pracoval na stavbě av gastronomii.

Po lockdownu se mu zastesklo po životě v cizině, tak v roce 2021 odjel na prázdniny do Irska, kde pracoval znovu v gastronomii.

Prázdniny 2022 strávily na Islandu, kde si našel práci jako průvodce 

s rodinou po jeskyni, která byla před 100 lety obydlená Islandskou. V angličtině poskytoval komentované prohlídky lidem z celého světa.

Ve volném čase se snaží držet si kondici běháním a cvičením v posilovně. Dále má také rád počítačové hry, knížky a filmy.