Natálie N.

Natálie N.

Natálie je studentkou prvního ročníku Pedagogické fakulty na Univerzitě Hradec Králové oboru Sociální patologie a prevence. A i když může být název oboru zavádějící, v budoucnu nemá v plánu pracovat na pitevně. Již vystudovala obor Zdravotnické lyceum na Vyšší odborné škole zdravotnické a Střední zdravotnické škole v Hradci Králové. Úspěšně složila maturitní zkoušku, která se skládala z českého a anglického jazyka, psychologie a chemie. Součástí maturitní zkoušky byla také obhajoba maturitní práce na téma Genetika člověka, která obstála na výbornou i v očích vysokoškolských profesorů na Přírodovědecké fakultě Univerzity Hradec Králové.

Jakmile nastoupila na vysokou školu kandidovala do Akademického senátu UHK a momentálně se angažuje v univerzitním časopisu „Eventus pro Collegis“, kde můžete vidět její velkou vášeň pro poezii a umění obecně. Díky znalostem filozofie, sociologie i psychologie dokáže daná literární díla rozebrat nejen jazykově, ale poznat i hloubku myšlení určitého autora. Díky studiu na Pedagogické fakultě má rozmanitý vhled do metod efektivního učení. Zálibou jsou jí též již zmíněné humanitní a společenské vědy.

Natálie se považuje za vůdčí typ člověka s originálním a otevřeným přístupem. Ve volném čase ráda nasává hormony štěstí ve fitnesscentru nebo nad sklenkou bílého vína debatuje s přáteli nad nejrůznějšími filozofickými otázkami.