Klára I.

Klára I.

Klára je studentkou druhého ročníku Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové, kde studuje kombinaci oborů Český jazyk se zaměřením na vzdělávání a Hudební kultura se zaměřením na vzdělávání. V roce 2022 úspěšně složila na Gymnáziu Jihlava maturitní zkoušku z českého, anglického, německého jazyka a základů společenských věd – psychologie. Po ukončení vysokoškolského studia by ráda vyučovala na gymnáziu.
Český jazyk se stal její zálibou již na základní škole, kdy začala tvořit autorské texty, kterým se doteď věnuje. Přeje si publikovat svou vlastní knihu, kterou již dva roky poctivě opravuje. Ráda se vzdělává, čte knihy, převážně romány a v neposlední řadě tráví čas v oblasti hudby. Hraje na klavír a zpívá.
V maturitním ročníku spojila hudbu s vysněnou budoucí praxí a vyučovala děti hru na klavír a elektrické klávesy. I předešlé pracovní zkušenosti věnovala práci s lidmi.
Ve zbytku volného času Klára dále ráda tancuje, předává vědomosti a učí ostatní novému, lisuje rostlinky v herbáři, učí se italštinu a poslouchá podcasty.